NÁKUPY - OBCHODY, E-SHOPY, NAKUPOVÁNÍ

Potraviny

Jíst musíme všichni a pokud k tomu máme zmlsané jazýčky, máme rádi cestování a objevování nejen nových světů ale i chutí a vůní, musíme pak po návratu z cest sáhnout po autentických surovinách, pokud si chceme přípravou pokrmu připomenout zážitky z cest. Ačkoliv naše republika je zdrojem kvalitních surovin, nepěstujeme tu mořské řasy jako v Japonsku, nelovíme krevety nebo lososy jako v Bangladéži nebo Norsku, nepěstujeme sóju jako v číně nebo nenecháváme zrát uzeniny jako v Itálii. Tisíc lidí. Tisíc chutí. A naví když to umocníme tisíci místy na celém světě. To se pak specializovaný obchod a e-shop s potravinami z celého světa hodí. 

Gastronomie pro restaurace

Chodíte rádi do restaurací? Cestujete po Čechách a často využíváte služeb hotelů a jejich gastronomické služby? Pak je dost dobře možné, že jste se seznámili s gastronomickými službami velkoobchodu potravin C.I.P.A. Gastro, které sídlí v Praze na náplavce Vltavy a své centrále obchoduje s potravinami z celého světa. Takže chutný steak v Peci pod Sněžkou nebo výběrové smažené krevety na Lipně, sýrové pochoutky v Brně či francouská kuřecí supreme na pražské Kampě. Na tom všem si pochutnáváte jen a jen díky šikovnosti kuchařů a skvělým dodávkám potravin do gastro provozů.

Gastronomické vybavení

Aby restaurace fungovala potřebuje skvělý personál na place jako číšníky a servírky, vyhlášeného kuchaře a personál kuchyně, výběrové suroviny a také? Ano. Gastronomické vybavení profi kuchyně jako trouby, sporáky, konvektomaty, kotle, fritézy, nářezáky, mixéry, hnětače, myčky, chladící boxy a podobně. Nabídka je široká až nepřeberná. Mnoho značek i mnoho společností, které prodávají od topové kvality až po druhou jakost vhodné do indických stánků! Takže v případě že potřebujete vybavit restauraci nebo podnikovou či školní kuchyni, doporučujeme se obrátit na ty nejlepší z oboru a tím jsou Gastro Blaník z Louňovic pod Blaníkem.