Děti

Svět dětí je fascinujícím a dynamickým prostředím plným objevů, radosti a nekonečné kreativity. Pro děti je každý den novým dobrodružstvím, kde se učí, jak chápat a interpretovat svět kolem sebe. Jejich svět je plný her, fantazie a bezbřehého zvědavosti, což je hnací silou jejich růstu a rozvoje. Děti procházejí různými fázemi vývoje, od objevování své vlastní identity až po budování sociálních vztahů a porozumění emocím. Jejich svět je také ovlivněn okolním prostředím, rodinou a vzděláním. Kresby, hry na písku, nekonečné otázky a jejich jedinečný pohled na svět jsou způsobem, jak děti komunikují a vyjadřují své myšlenky. Je pro nás dospělé důležité respektovat a podporovat jejich svět, poskytovat jim prostor pro růst a dobrodružství, a přitom jim zajišťovat pocit bezpečí a lásky. Svět dětí je inspirativní a připomíná nám, jak důležité je zachovat si schopnost objevovat radost a krásu v každodenním životě.

LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

Najít v dnešní době kvalitní dětský tábor, který nesloží jen k výdělku cestovní kanceláře, ale nabízí pestrý program, péči vedoucích, zodpovědný a zkušený zdravotnický dozor, kvalitní vyváženou stravu, je poměrně těžké.

KLASICKÉ TÁBORY

Tábory s dlouholetou tradicí, zodpovědným výchovným přístupem vedení tábora i vedoucích, zdravotníků, praktikantů i personálu kuchyně, atraktivním programem, se spoustou VIP návštěv, výletem na koupaliště, kolektivními hrami v lese, sportem, diskotékami, představeními a mnohým dalším. Takové letní dětské tábory nabízí například Klub 112, a to už od roku 2008. Od roku 2020 dětské tábory pořádá ve vlastním tábořišti v jižních Čechách ve Strakonickém okrese, nedaleko města Blatná, kousek od obce Bělčice, u rybníka Dobrá voda, co by kamenem dohodil do středočeské Březnice za Příbramí.

VOJENSKÉ TÁBORY

V poslední době do popředí zájmu přícházejí tzv. vojenské dětské tábory. Dětem už asi přestávají běžné PC hry stačit a chtějí trochu více adrenalinu. Vojenských táborů je v Čechách mnoho. Některé jsou vyloženě vedené armádou nebo vojáky, bývalými příslušníky ozbrojených složek. Některé si na vojáky jen hrají. A pak je tu vojenský tábor Vojenská akademie. To nejlepší na trhu. Adrenalin. Taktika. Střelecký výcvik. Vojenský život. Od rána do večera a často i od večera do rána. To je vojenský tábor Klubu 112, který posunul běžný tábor zase o kus dál.

AIRSOFT TÁBORY

A když se mluví o vojenském táboře Klubu 112, Vojenská akademie, je zapotřebí také zmínit, že vojenské řemeslo se na tomto táboře vyučuje za použití airsoft vybavení, takže tento vojenský dětský tábor splňuje i kategorii Airsoftové tábory. Čety Alpha, Bravo, Charlie, Echo a výběrová Delta plní po celý pobyt a výcvik speciální úkoly. Učí se taktiku. Zlepšují se střelecké dovednosti.

VÝTVARNÉ TÁBORY